12.9 C
Utena
2024 / 06 / 24

To dar nebuvo: išrinkta pirmoji „Iki“ klientų valdyba

Ar jau skaitėte?

Originaliomis priemonėmis nuolat pirkėjų patirtį gerinantis prekybos tinklas „Iki“ įgyvendina dar vieną naujovę – subūrė pirmąją Lietuvoje „Iki“ klientų valdybą. Dar nematytas projektas sulaukė kandidatų antplūdžio – per mažiau nei du mėnesius gauta beveik 1200 anketų. Iš jų atrinkti 10 pirkėjų, kurie pakviesti tapti „Iki“ klientų valdybos nariais. Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, toks netradicinis sprendimas dar labiau įtvirtins tinklo stiprybę – buvimą arčiau savo pirkėjų.

 „Visada buvome inovacijų ambasadoriai mažmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mūsų atvestos naujienos jau tapusios rinkos standartu – nuo parduotuvėse kepamų kruasanų iki savitarnos kasų. Pirmieji ir vis dar vieninteliai pirkėjų patogumui įrengėme visą parą veikiančias autonomines parduotuves, stebinome pirmą kartą Europoje centrinėse miesto gatvėse eisme dalyvaujančiais autonominiais automobiliais. Ir toliau intensyviai sieksime gerinti apsipirkimo patirtį, todėl norime aktyviai tartis su savo pirkėjais ir būti arčiau jų. Neabejoju, kad „Iki“ klientų valdyba su savo įžvalgomis bus naudinga ir mums, ir – svarbiausia – visiems pirkėjams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

- Reklama -

Kartu su klientais „Iki“ nuveiks daugiau

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus bei paslaugas. Pirmą kartą Lietuvoje išrinktos „Iki“ klientų valdybos tikslas – tobulėjimas. Jos narių nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą.

„Iki“ klientų valdyba turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu. Jos nariai rinksis į gyvus susitikimus, kurie vyks ne dažniau nei kas antrą mėnesį. Jų metu bus pristatyti svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ ateities planus ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

„Iki“ klientų valdybos nariai – iš įvairių pirkėjų grupių

Susipažinkite – balandį darbą naujojoje „Iki“ klientų valdyboje pradės dešimt jos narių. Dauguma jų parduotuvėje maistą perka ne tik sau, antrai pusei, bet ir vaikams, taip pat keturkojams šeimos nariams. Be to, didžiuojasi mokantys apsipirkti sumaniai – planuoja, seka naudingas akcijas, vertina šviežumą.

- Reklama -

„Turime vieną plačiausių parduotuvių tinklų šalyje, kuriame lankosi patys įvairiausi klientai. Tad rinkdami „Iki“ klientų valdybos narius siekėme, kad ir jie atspindėtų įvairius mūsų pirkėjų portretus – būtų iš įvairių amžiaus grupių, miestų, su skirtingais mitybos įpročiais. Siekiame, kad „Iki“ parduotuvės būtų patogiausias pasirinkimas visiems, tad norime, kad ir „Iki“ klientų valdyba atstovautų įvairioms pirkėjų grupėms“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Užtarnautu poilsiu Kaune besimėgaujantis 82-ejų Viktoras pasirengęs atkreipti daugiau dėmesio į senjorų ir silpniau matančių pirkėjų interesus. Vyras sako turintis tvirtą nuomonę apie tai, kaip palengvinti apsipirkimo galimybes tiek jiems, tiek visiems pirkėjams.

Tuo tarpu 30-metė Malvina iš Žemaitijos – vegetarė, besigilinanti į augalinės mitybos įtaką žmogaus sveikatai, studijuojanti maisto mokslą ir konsultuojanti žmones apie sveikatingumą. Ji įsitikinusi, kad jeigu esi sveikas ir kupinas energijos – esi ir laimingas. O tam daug įtakos turi būtent augalinis maistas, tad jis turi būti prieinamas kuo lengviau, arčiau, kokybiškiau, paprasčiau.

Gausia šeima besirūpinančią Laurą (41) iš Kalvarijos prie „Iki“ klientų valdybos prisijungti paskatino noras išbandyti dar vieną neatrastą nišą. Ji sako pasirengusi pasidalinti savo įžvalgomis, kaip dar labiau pagerinti apsipirkimo patirtį mažesniuose miestuose, o ypač tiems, kurie turi didelę šeimą ir mylimų augintinių.

Dar viena „Iki“ klientų valdybos narė – vilnietė Onutė (48) – arčiausiai širdies esančioje „Iki“ parduotuvėje Pagiriuose spėja pasirūpinti visais. Ir mažiausiais, ir vyriausiais, mat ne tik pati yra mama, bet ir savanoriaudama globoja kelis senjorus. Moteris – finansininkė, taip pat turi maisto technologės išsilavinimą, tad sumanus apsipirkimas jos kasdienybė – tą moka padaryti ir net iškart su trimis skirtingais pirkinių sąrašais.

40-metis Vilniuje gyvenantis Mantas pripažįsta, kad jam tiesiog patinka „pazylioti“ po parduotuves. Jis apžiūri asortimentą, atkreipia dėmesį, kaip atrodo kainų etiketės, ar viskas aišku ir įskaitoma, ar patogiai ir logiškai išdėstyti produktai ir pan. Neabejotinai toks dėmesys detalėms pravers ir atstovaujant pirkėjams „Iki“ klientų valdyboje.

Sostinėje anūkus auginti padedanti Dijana (52) pasakoja, kad jai patinka parduotuvėse atrasti vis naujų dalykų, semtis idėjų, apžiūrėti šviežias gėles, o atrastomis geromis akcijomis pasidalinti ir su kaimynais. Ją pačią dažnai būtent geri pasiūlymai ar atrasti nauji produktai įkvepia ir konkretiems kepiniams, receptams.

32-ejų vilnietis Mantvydas turi savo nuomonę tiek apie savitarnos kasas, tiek „Iki“ programėlės funkcionalumus ar el. kainų etiketes, kurias giria už draugiškumą aplinkai. Jaunam tėčiui patinka suktis virtuvėje, kur didžiausią dėmesį skiria produktų kokybei ir mėgavimuisi procesu bei pačiu rezultatu.

Šilutėje gyvenanti 31-erių Eglė sako atstovaujanti vieną pagrindinių pirkėjų grupių parduotuvėse – yra mama. Kaip ir visos, ji šeimą nori pamaitinti skaniai, sveikai bei, žinoma, nebrangiai. Tad Eglė neišeina į parduotuvę nepatikrinusi gerų akcijų, nuolaidų ir netgi pamena daugumos perkamų prekių kainas. Be to, yra kupina minčių, kaip „Iki“ paversti ne tik parduotuvių tinklu, bet gyvenimo būdu.

2 metukų atžalą auginančiai ir šeimos versle besisukančiai 31-erių Kornelijai iš Vilniaus dalintis savo nuomone nėra nauja – socialiniuose tinkluose ji su kitomis mamomis dalijosi patarimais apie maistą. Be to, turi gyvenimiškos ir profesinės patirties, parsivežtos iš darbo svetingumo sektoriuje užsienyje ir sukauptos kartu su vyru, profesionaliu šefu, įkurtame versle. O parduotuvėje ji ieško ne tik kaip sutaupyti, bet ir parūpinti visaverčio bei kuo šviežesnio maisto šeimai.

23-ejų Ugnė sako „Iki“ pirmiausia vertinantį už platų šviežių vaisių, daržovių pasirinkimą ir besižavinti „Iki“ tinklo inovacijomis bei drąsiais žingsniais tobulėjimo link. Mergina gyvena ir dirba Šiauliuose, tačiau mėgsta keliauti po pasaulį, o skirtingų virtuvių atradimais dalintis ir su artimaisiais.

Į pirmąjį „Iki“ klientų valdybos susitikimą visi jos nariai susirinks balandžio 15 dieną.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

spot_img

Išvykstate atostogoms? Ekspertas pataria, kaip efektyviai sumažinti elektros sąskaitas

Vasara dažną gyventoją džiugina ne tik gerokai ilgesnėmis dienomis, bet ir atostogomis. Tiesa, kartais poilsį kiek apkartina tai, kad sugrįžus pasitinka visai nesumažėjusios sąskaitos už elektros energiją. Energetikos sprendimų bendrovės „Elektrum Lietuva“ produktų vystymo...

ORAI: Šiandien daug kur trumpas lietus, oro temperatūra 19–24 laipsniai šilumos

Šiandien daug kur trumpas lietus, kai kur galima perkūnija. Vėjas šiaurės vakarų, šiaurės, 4–9 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–24 laipsniai šilumos. Antradienį lietaus tikimybė maža. Naktį kai kur rūkas. Vėjas šiaurinių krypčių, 4–9 m/s. Temperatūra naktį...

Birželio 24-oji: vardadieniai, dienos INFO, Joninės (Rasos)

Birželio 24-oji – Joninės (Rasos). Birželio dvidešimt ketvirtoji – 176-oji metų diena (pirmoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 189 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana,...

Astrologinė prognozė birželio 24-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tinkamas metas užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Neatsisakykite susitikti su draugais, bendraminčiais ir kartu praleisti laisvalaikį. JAUTIS. Nuo pat ryto jums parūps darbai arba politika, nervinsitės, nors galėtumėte ramiai mėgautis...

Birželio 23-ioji: vardadieniai, dienos INFO ir net 5 minėjimai

Birželio 23-ioji – Birželio sukilimo diena; Tarptautinė olimpinė diena; Tarptautinė našlių diena; Tarptautinė valstybės tarnautojų diena; Moterų inžinerijoje diena. Birželio dvidešimt trečioji – 175-oji metų diena (paskutinė 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka...

Astrologinė prognozė birželio 23-iajai, sekmadieniui

AVINAS. Bus daug darbo ir apie atsipalaidavimą savaitgalį galėsite pasvajoti tik vakare. Visgi Joninių šventei įdėtos pastangos bei lėšos nebus tuščios – tai įvertins susirinkusieji į jūsų suorganizuotą vakarėlį. JAUTIS. Jusite poreikį ištrūkti iš namų....

ORAI: Šeštadienio dieną daug kur numatomos trumpos liūtys su perkūnija, vietomis lis smarkiai

Šeštadienio dieną daug kur numatomos trumpos liūtys su perkūnija, vietomis lis smarkiai. Pietinėje šalies pusėje kai kur kruša. Vėjas pietų, pietryčių, pereinantis į pietvakarių, 7–12 m/s, per perkūniją vietomis gūsiai 15–20 m/s. Aukščiausia temperatūra...

Birželio 22-oji: vardadieniai, dienos INFO, Vasaros saulėgrįža

Birželio 22-oji – Vasaros saulėgrįža. Birželio dvidešimt antroji – 174-oji metų diena (šeštoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 191 diena. Savo vardadienius šiandien švenčia Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas,...

Astrologinė prognozė birželio 22-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nuo pat ryto turėsite nelengvų pareigų arba apie jas nepaliaujamai galvosite, nerimausite dėl vakaro renginio ar neatliktų darbų. Verčiau tyliai pasidžiaukite vasaros diena ir neskleiskite nerimo. JAUTIS. Tikėtini keblumai, susiję su kelione, mokslu, užsieniečiais,...

Lietuviai nelinkę švaistytis atostogų dienomis: derina jas prie ilgųjų savaitgalių, naudojasi darbostogomis

Didžioji dalis Lietuvos gyventojų šią vasarą planuoja bent savaitės trukmės ar ilgesnes atostogas, o ketvirtadalis poilsiui išnaudos šventines nedarbo dienas, prie jų prisiderinę laisvadienių. Tam šiemet tinkamos dvi datos – jau šį savaitgalį laukiančios...

„Rimi“ – pigesni šonkauliukai: tirpstančius burnoje pasigaminsite su šiais eksperto patarimais (receptas)

Ilgaamžėmis tradicijomis ir burtais apipinta Joninių šventė dažnai neapsieina be kepsninėje keptų patiekalų. Vieni ant ugnies čirškina dešreles, kiti kepa šašlykus arba vištieną, o treti ruošia burnoje tirpstančius kiaulienos šonkaulius su barbekiu glazūra. Anot...

ORAI: Penktadienio dieną nelis

Penktadienio dieną nelis. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 5–10 m/s. Temperatūra 22–27, pajūryje 19–21 laipsnis šilumos. Šeštadienio naktį lietaus tikimybė maža. Vėjas silpnas. Temperatūra 10–15 laipsnių šilumos. Dieną daug kur trumpos liūtys su perkūnija, vietomis lis...

Vienas iš darbo „Lidl“ privalumų – aiškios atlygio sistemos užtikrinimas

Finansinį stabilumą darbuotojams garantuoja ne tik darbo užmokesčio dydis, bet ir įmonėje taikomos atlygio sistemos. Pasak „Lidl Lietuva“ valdybos narės ir personalo vadovės Sandros Savickienės, aiški informacija apie uždarbį ir jo augimo perspektyvas padeda...

„Rimi“ gerosiomis maistinėmis medžiagomis prisodrinta daržovė – pigiau: įsigiję nepadarykite šios klaidos

Joninių vakaronė gamtoje – puiki proga net retai valgantiems daržoves įvertinti jas iškeptas ant grotelių, kuomet kitaip atsiskleidžia įvairiausi jų skoniai. Sveikatai palankios mitybos konsultantė, gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė pataria, kad grilinti arba...

Joninių ilgąjį savaitgalį policija neleis atsipalaiduoti

Tradicinė Rasos ir Joninių šventė būriais sutraukia pramogautojus. Visoje šalyje suintensyvėja eismas, miestuose, miesteliuose ir keliuose susidaro spūstys. Jau nuo pirmadienio Lietuvos kelių policijos pareigūnai ruošiasi ilgajam savaitgaliui – stiprina patruliavimą šalies keliuose. Birželio...

Klaipėdoje duos startą pirmojo vandeniliu ir elektra varomo laivo statyboms

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šį penktadienį lankysis Klaipėdoje, kur duos startą pirmojo Lietuvoje vandeniliu ir elektra varomo laivo statyboms, taip pat dalyvaus ministerijos kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) inicijuotoje apskritojo stalo diskusijoje apie...

Ką naujo ant grilio per Jonines? „Iki“ skelbia naudingas akcijas ir siūlo išsikepti azijietiškų...

Penktadienį užkurtos, kepsninės Lietuvoje rūks visą ilgąjį savaitgalį. Tereikės šūsnio receptų, nes riboti savęs nebūtina – „Iki“ parduotuvėse apstu naudingų nuolaidų tiek kiaulienos ir vištienos, tiek ir lašišos ar sūrių gerbėjams. Trūksta idėjų? Instagrame...

Liko pusantros savaitės apsispręsti ar kaupti pensiją

Gyventojai, kurie šių metų pradžioje gavo „Sodros“ pranešimus apie įtraukimą į antros pakopos pensijų kaupimą, iki birželio 30 d. turi laiko apsispręsti, ar nori kaupti pensijai papildomai. Iki šiol tik šiek tiek daugiau nei...

Ką pilti į elektromobilį?

Išmetamosiomis dujomis oro neteršiančių automobilių komplektacijos pokyčiai kelia naujų iššūkių atsarginių dalių ir tepalų gamintojams. Nors į elektrines transporto priemones nereikia pilti kuro, kiti skysčiai, pvz., aušinimo ir kt., yra būtini. Kuo ypatingi elektromobiliuose...

Sukčiai šiomis dienomis iš moters išviliojo daugiau nei 94 tūkst. eurų

Marijampolės apskrityje sukčiai per 10 dienų iš moters išviliojo 94 tūkst. 654 eurus. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio vakarą, 21 val., į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 67 metų moteris. Ji pranešė, kad nuo birželio 7...

ORAI ketvirtadieniui. Aukščiausia temperatūra 19–24 laipsnių šilumos

Šiandien lietaus tikimybė nedidelė. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, pajūryje pereinantis į pietvakarių, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 19–24 laipsnių šilumos. Penktadienį lietaus nenumatoma. Vėjas vakarinių krypčių, 6–11 m/s. Temperatūra naktį 8–13, pajūryje 14–16, dieną 22–27, pajūryje...

Birželio 20-oji: vardadieniai, dienos INFO

Birželio 20-oji – Pasaulinė pabėgėlių diena. Birželio dvidešimtoji – 172-oji metų diena (ketvirtoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 193 dienos. Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas,...
spot_img
spot_img

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS

85965235